Home Map E-mail
 
Eng |  Հայ |  Türk |  Рус  |  Fr  

Başlangıç
Ana
Misyon
Müdürün sözü
Bize ulaşın
Soykırım öncesi
Ermenistan Tarihi
Resimler
Ermeni Soykırımı
Soykırım Nedir
Ermeni Soykırımı
Kronoloji
Ermeni Soykırım resimleri
100 Fotoğraf hikayesi
Ermeni Soykırım haritası
Kültürel Soykırım
Hatırla
Belgeler
Amerikan
İngiliz
Alman
Rus
Fransız
Avusturyalı
Türk

Araştırmalar
Kaynakça
Kalanların hikâyeleri
Şahitler
Medya
Alıntılar
Genel alıntılar
Tanıma
Ülkeler
Uluslararası örgütler
Taşra yönetimleri
Kamusal dilekçeler
Etkinlikler
Delegasyonlar
Museum G-Brief
Haberler
Konferanslar
Linkler
   Müzesi
Bilgi
Ziyaret
Daimi sergi
Geçici sergi
Online sergi  
Gezici sergi  
Anma Kartları  
   Enstitüsü
Amaçlar
Yayınlar
Bilimsel dergi  
Kütüphane
ESME kolleksiyonu
   Tsitsernakaberd Anıtı
Tanıtım ve tarih
Hatıra Parkı
Anma Günü
 

Armenian General Benevolent Union
All Armenian Fund
Armenian News Agency
armin
armin
armin
armin
armin



Bize ulaşın

Ermeni Soykırım Müzesi ve Enstitüsü



Adres:
Tsitsernakaberd anıtı
Ermenistan, Erivan, 0028

Telefon: (+374 10) 39 09 81
(+374 10) 39 14 12



E-posta: info@genocide-museum.am

Aşağıdaki e-posta adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Harutyun Marutyan - Director of Armenian Genocide Museum-Institute
agmidirector@genocide-museum.am

Edita Gzoyan - Deputy Scientific Director
science@genocide-museum.am

Lusine Abrahamyan - Deputy Director for Museum Affairs
museum@genocide-museum.am

Smbat Manukyan - Deputy Director for General Affairs
general@genocide-museum.am

Narine Margaryan - Academic Secretary of the Armenian Genocide Museum-Institute
scientific-secretary@genocide-museum.am

Gohar Khanumyan - Department of Museum Collections
chief_registrar@genocide-museum.am

Mihran Minassian - Department of Memoirs, Documents and Press Study
memoirs@genocide-museum.am

Suren Manukyan - Department of Vahakn Dadrian Comparative Genocide Studies
comparative@genocide-museum.am

Shushan Khachatryan - Department of Armenian Genocide Victims’ Documentation and Data Collection
database@genocide-museum.am

Kristine Najaryan - Department of Educational Programs
education@genocide-museum.am

Seda Parsamyan - Department of Organizing Museum Exhibitions
exhibition@genocide-museum.am

Susanna Movsisyan - Department of Publishing, Editing and Digitization Works
digi-design@genocide-museum.am

Hasmik Brutyan - Scientific Library
library@genocide-museum.am

Mary Gevorgyan - Department of External Relations and Media
press@genocide-museum.am

Satenik Karagyozyan - Accountancy
accountancy@genocide-museum.am



Follow us



DONATE

DonateforAGMI
TO KEEP THE MEMORY OF THE ARMENIAN GENOCIDE ALIVE

Special Projects Implemented by the Armenian Genocide Museum-Institute Foundation
“AGMI” foundation
8/8 Tsitsernakaberd highway
0028, Yerevan, RA
Tel.: +374 39 09 81
    2007-2020 © Soykırım Müzesi     e-posta : info@genocide-museum.am